حمل خرده بار به افغانستان

حمل خرده بار به افغانستان

کارگو افغانستان و حمل خرده بار به افغانستان

ارسال بار فوری و ارزان به قندهار ، کابل ، هرات ، مزار شریف و جلال آباد افغانستان با گروه بازرگانی کارگو لوتوس

حمل زمینی : حمل بار به افغانستان به دو روش مستقیم و غیرمستقیم انجام می شود . برای جابه جایی بارهای سبک و سنگین که حجم زیادی را اشغال می کنند و نیاز به پلمپ گمرکی دارند ، استفاده از تریلی ترانزیت چادری بهترین گزینه است . بار به صورت مستقیم از ایران بارگیری شده ومستقیم در محل مورد نظر بارگیری و تخلیه می شود . در روش غیر مستقیم بار از مبدا به مرز دوغارون ارسال می شود و در آنجا به وسیله کامیون افغان بارگیری شده و به شهر مقصد حمل می شود .

مشاوره بازرگانی خرید و کارگو چین به افغانستان با تیم حرفه ای لوتوس

بیشتر بخوانید : حمل خرده بار یا گروپاژ

حمل هوایی : حمل هوایی از طریق فرودگاه های کابل ، مراز شریف ، قندهار و مزار شریف انجام می شود .

حمل ریلی : کشور افغانستان به دلیل موقعیت جغرافیایی کوهستانی و صعب العبوری که دارد ، خطوط ریلی محدودی دارد که عموما در شمال این کشور متمرکز هستند و حمل بار ریلی از ترکمنستان و چین به افغانستان  انجام می شود .

حمل دریایی : افغانستان به دلیل عدم دسترسی به آبهای آزاد از پتاسنیل بالای این روش حمل بی بهره است و برای حمل به مقاصد دور از حمل ترکیبی استفاده می کند. بنادر شمالی و جنوبی ایران با ظرفیت بالا در حمل و نقل دریایی ، همچنین بنادر کشور ترکیه راه های ارتباطی کشور افغانستان جهت استفاده از حمل دریایی بار هستند .

چه کالاهایی از ایران به افغانستان صادر می شوند ؟ نفت و سایر سوخت‌های فسیلی ، محصولات سرامیکی ، آهن و فولاد ، انواع میوه و پوست مرکبات ، چرم و پوست حیوانات ، فرش و سایر کفپوش‌ها ، مواد شیمیایی آلی ، محصولات معدنی نمک ، گچ ، سیمان ، آهک ، خاک و انواع سنگ‌ها ، شیشه و محصولات شیشه‌ای از جمله محصولاتی هستند که از ایران به افغانستان صادر می شوند .

 

 

به خواندن ادامه دهید

قبلیبعدی

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.