حمل کالا از چین با پست سریع بین المللی

حمل کالا از چین با پست سریع بین المللی

امنیت و ضمانت سلامت کالا ، سرعت ترخیص و تحویل بار و مقدار هزینه حمل بار از جمله دغدغه های واردکنندگان کالا هنگام حمل بار پس از خرید از چین می باشد .

روش های مختلفی جهت حمل بار از چین به ایران وجود دارد که بازرگانان باید با توجه به نوع و میزان کالای خریداری شده از چین ، مدت زمان در نظر گرفته جهت تحویل بار ، میزان هزینه ی مورد انتظار خود برای حمل بار و بسیاری متغیرهای دیگر بهترین نوع حمل بار را انتخاب کنند .

حمل و نقل هوایی ، دریایی ، زمینی و ریلی از جمله روش های حمل و نقل کالا می باشد . در این میان یکی دیگر از روش های ارسال کالا روش پستی می باشد . جهت اطلاعات بیشتر مطالب انواع روش های حمل بار از چین به ایران را مطالعه نمایید .

انواع روش های حمل کالا از چین با پست سریع بین المللی :

  1. پست دولتی : در این روش که به چاینا پست و یا هنگ کنگ پست نیز معروف است ، ارسال کالاهایی که وزن کمتر از 2 کیلوگرم دارند انجام می شود و بسته های سنگین تر را جهت ارسال قبول نمی کند . بنابراین برای مرسولات با وزن پایین مانند نمونه کالاهایی که تجار از فروشندگان چینی خریداری می کنند ، با توجه به هزینه پایین آن مناسب است . هزینه پست دولتی نسبت به روش های ارسال پستی دیگر بسیار پایین تر و برابر 5 تا 20 درصد ارزش کالای ارسالی می باشد . زمان ارسال بار در روش پست دولتی سریع بوده و بین 3 تا 5 هفته به طول می انجامد . امکان رهگیری از لحظه ارسال بار تا لحظه تحویل بار از مزیت های پست دولتی می باشد .
  2. پست اکسپرس : در حال حاضر هیچ شرکت پست سریع بین المللی به دلیل تحریم ها در ایران فعالیت ندارند . پست یو پی اس ، پست فیدکس ، پست آرامکس ، پست دی اچ ال ، پست تی ان تی نمونه های از پست های بین المللی در ایران هستند که در حال حاضر یا دفتر و شعبه رسمی در کشور ندارند یا فعالیت های بسیار محدودی با هزینه های بسیار بالای حمل و ترخیص کالا دارند . جهت کاهش هزینه ترخیص بارهای پست اکسپرسی ، شما می توانید از شرکت هایی که خدمات ترخیص بار را انجام می دهند کمک گرفته و قبل از انجام ترخیص کالا توسط پست اکسپرس ، از آن ها درخواست کنید یک قبض انبار تفکیکی به نام شرکت ترخیص کار مورد نظرتان صادر کند و باقی کار را به این شرکت بسپارید .

شرکت کارگو چین لوتوس با داشتن نماینده بسیارقوی و بهره مندی از انبار اختصاصی در چین همچنین انبار اختصاصی در گمرک امام خمینی ، حمل تمامی کالاهای تجاری وارداتی و صادراتی شما از ارسال و دریافت اسناد و نمونه بار تا حمل محموله های سنگین (Cargo) به صورت هوایی و ترخیص مرسولات پستی و تجاری را در کمترین زمان برعهده می گیرد.

مطالب مرتبط :

صفر تا صد ترخیص کالا از چین به ایران

فریت بار چیست ؟

 

به خواندن ادامه دهید

قبلی

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.