واردات کالا از چین با سرمایه کم

واردات کالا از چین با سرمایه کم

آیا واردات از چین با سرمایه کم امکان پذیر است ؟

اگر تصمیم به ورود به دنیای تجارت با کشور چین را گرفته اید و در اول راه هستید و قصد واردات از چین با سرمایه ی کم را دارید باید بدانید که چه کالایی در چه زمانی و به شکلی وارد کشور کنید تا بیشترین سود را کسب کنید .

مراحل واردات کالا از چین :

  1. مشخص کردن کالای هدف جهت خرید و واردات از چین با توجه به نیاز بازار در داخل کشور
  2. بازدید مستقیم کارخانه ها ، مراکز تولید کننده یا نمایندگی های فروش کالا
  3. بررسی کیفیت کالا و استعلام قیمت آن از تولیدکنندگان و فروشندگان مختلف . در چین تاجران طرف قرارداد یا تولید کننده هستند یا مونتاژ کننده و یا شرکت‌های کوچک و بزرگ .
  4. دریافت نمونه کالا ، توصیه ی ما به شما این است که قبل از اقدام به خرید حتما نمونه کالا را دریافت و بررسی نمایید تا گول فروشنگان چینی را نخورده و از کیفیت جنس خود اطمینان حاصل نمایید . این کار را می توانید به کارشناسان کارگو چین لوتوس در دفتر ما در چین بسپارید .
  5. دریافت پیش فاکتور یا پرفورما و قرارداد خرید از فروشنده با توجه به تمامی موارد و نکات مورد توافق طرفین .
  6. محاسبه قیمت تمام شده واقعی کالا ، دریافت تخفیفات توافق نهایی قیمت کالا و توافق در مورد نحوه پرداخت مبلغ کالا به فروشنده ی چینی
  7. نوع روش انتقال بار خود را به کشور انتخاب کنید ، چرا که تاثیر به سزایی در میزان هزینه های واردات شما و در نهایت سود شما از این تجارت دارد .
  8. ترخصی کالا از گمرک .
  9. بعد از ترخیص کالا ، محموله به انبار منتقل می شود تا پس از انجام تعهدات ارزی و یا تعهدات مالیاتی روانه بازار مصرف گردد.

 

 

به خواندن ادامه دهید

قبلیبعدی

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *